Truhlářství - Karel Fulín - výroba nábytku a bytových doplňků

Kouty 18, 25789 Heřmaničky, tel.: 317 814 346, e-mail: fulinkarel@seznam.cz


Truhlářství - Michalik a syn

Fulín Karel - idatabaze.czTruhlářství - idatabaze.cz

Dětské pokoje

Dětské pokoje mají specifické požadavky na nábytek a vybavení. Ideální jsou přírodní materiály, nejlépe dřevěný nábytek. Pro dětské pokoje se nehodí nábytek s ostrými hranami ani tradiční nábytek. Celý dětský pokoj by měl být příjemným místem podporujícím kreativitu a představivost dětí, proto nabízíme také netradiční nábytek pro dětské pokoje na míru. Doporučujeme lehký nábytek, který se dá lehce přesouvat, případně barevný nábytek.

Bezpečný nábytek

Vyrábíme a dodáváme dětské postýlky, dvoupatrové dětské postele, skříně, stolky apod. To vše bezpečné a bez ostrých hran. Vyrábíme také nábytek pro studentské pokoje a doplňky pro dětské pokoje na zakázku, stačí nás kontaktovat a domluvit se na detailech.

Truhlářství Fulín se kromě specializace na dětské pokoje zaměřuje také na výrobu nábytku pro všechny interiéry: kuchyně na míru (5), nábytek obývací pokoje, interiérové dveře, vestavěné skříně, nábytek pro ložnice aj.

Kontaktujte nás
 


Rádi a ochotně Vám poradíme a zodpovíme případné dotazy. Chcete-li si objednat naše služby a nechat si naši práci zdarma nacenit, kontaktujte nás. Těšíme se na spolupráci!

Kontakt

Karel Fulín

Kouty 18, 25789 Heřmaničky - mapa

tel.: 317 814 346
fax: 317 814 358
mobil: 603 868 338

e-mail: fulinkarel@seznam.cz

Jméno:

Telefon:

E-mail:
Dotaz:

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies