Truhlářství - Karel Fulín - výroba nábytku a bytových doplňků

Kouty 18, 25789 Heřmaničky, tel.: 317 814 346, e-mail: fulinkarel@seznam.cz


Truhlářství - Michalik a syn

Fulín Karel - idatabaze.czTruhlářství - idatabaze.cz

Kuchyně na míru

Česká firma Truhlářství Fulín vyrábí a dodává kuchyňské linky na míru. Navrhneme Vám a vyrobíme kuchyně podle vašich představ. Kompletní kuchyňské linky, spotřebiče. Realizujeme kuchyně na míru také pro atypické prostory. Sídlíme ve Středních Čechách (Kouty, okres Benešov), zakázky realizujeme v širokém okolí.

Dodávka kuchyní

Poté, co nás budete kontaktovat, kuchyně zdarma zaměříme a vytvoříme návrh podle Vašich přání. Po schválení návrhu kuchyně vyrobíme, dodáme a namontujeme. Včetně kuchyňských spotřebičů. Dlouhodobě spolupracujeme s několika osvědčenými dodavateli spotřebičů a proto doporučujeme vybavit svou kuchyni kuchyňskými spotřebiči těchto firem: MORA, WHIRLPOOL, FAGOR, BAUMATIC, MIELE, GORENJE a BOSCH.

Truhlářství Fulín se kromě specializace na kuchyně na míru zaměřuje také na výrobu nábytku pro všechny interiéry: nábytek obývací pokoje, nábytek pro dětské pokoje, interiérové dveře, vestavěné skříně , nábytek pro ložnice (4) aj.

Kontaktujte nás


Rádi a ochotně Vám poradíme a zodpovíme případné dotazy. Chcete-li si objednat naše služby a nechat si naši práci zdarma nacenit, kontaktujte nás. Těšíme se na spolupráci!

 
 

 

 

 

Kontakt

Karel Fulín

Kouty 18, 25789 Heřmaničky - mapa

tel.: 317 814 346
fax: 317 814 358
mobil: 603 868 338

e-mail: fulinkarel@seznam.cz

Jméno:

Telefon:

E-mail:
Dotaz:

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies