Truhlářství - Karel Fulín - výroba nábytku a bytových doplňků

Kouty 18, 25789 Heřmaničky, tel.: 317 814 346, e-mail: fulinkarel@seznam.cz


Truhlářství - Michalik a syn

Fulín Karel - idatabaze.czTruhlářství - idatabaze.cz

Interiéry – obývací pokoje

Vyrábíme nábytek na míru pro veškeré interiéry domu a bytu. Nábytek pro obývací pokoje – obývací stěny, knihovny, komody, počítačové stoly apod. Vše dle představ zákazníka. Vyrábíme také obývací stěny pro atypické prostory. Součástí našich služeb je i dodávka a případná montáž nábytku. Sídlíme ve Středních Čechách (Louny, okres Benešov), zakázky realizujeme v širokém okolí.

Netradiční a originální řešení

Při výrobě používáme osvědčené kvalitní materiály, přesto dokážeme držet ceny na přijatelné úrovni. Ať už potřebujete vyrobit jakýkoliv kus dřevěného nábytku nebo bytového doplňku, jsme Vám plně k dispozici. Podporujeme netradiční a originální řešení. Vyjdeme Vám ve Vašich požadavcích vstříc.

Truhlářství Fulín se kromě specializace na nábytek pro obývací pokoje zaměřuje také na výrobu nábytku pro všechny interiéry: kuchyně na míru, vestavěné skříně, interiérové dveře, nábytek pro dětské pokoje, nábytek pro ložnice aj.

Kontaktujte nás

Rádi a ochotně Vám poradíme a zodpovíme případné dotazy. Chcete-li si objednat naše služby a nechat si naši práci zdarma nacenit, kontaktujte nás. Těšíme se na spolupráci!

 


          

Kontakt

Karel Fulín

Kouty 18, 25789 Heřmaničky - mapa

tel.: 317 814 346
fax: 317 814 358
mobil: 603 868 338

e-mail: fulinkarel@seznam.cz

Jméno:

Telefon:

E-mail:
Dotaz:

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies