Truhlářství - Karel Fulín - výroba nábytku a bytových doplňků

Kouty 18, 25789 Heřmaničky, tel.: 317 814 346, e-mail: fulinkarel@seznam.cz


Truhlářství - Michalik a syn

Fulín Karel - idatabaze.czTruhlářství - idatabaze.cz

Vestavné skříně a skříně

Česká firma Truhlářství Fulín se specializuje na výrobu vestavěných skříní. Již dlouhá léta vyrábíme vestavěné skříně zákazníkům přímo na míru. Součástí našich služeb je výroba, dodávka i odborná montáž. Vyrábíme hlavně vestavěné skříně či vestavěné šatny v jakémkoliv provedení i do atypických prostor. Sídlíme ve Středních Čechách (Koutyy, okres Benešov), zakázky realizujeme v širokém okolí.

Vestavěné skříně a skříně podle Vás


Při objednávce vestavěné skříně se s Vámi dohodneme jaký policový a zásuvkový systém zvolit, jak bude řešeno otevírání skříně apod. Hlavní výhodou je praktičnost vestavěných skříní, ale také variabilita jejich provedení a v neposlední řadě i moderní vzhled. Vestavěné skříně pomáhají maximálně využít prostor bytu či domu.

Truhlářství Fulín se kromě specializace na vestavěné skříně zaměřuje také na výrobu nábytku pro všechny interiéry: kuchyně na míru, nábytek obývací pokoje, interiérové dveře, nábytek pro dětské pokoje, nábytek pro ložnice aj.

Kontaktujte nás


Rádi a ochotně Vám poradíme a zodpovíme případné dotazy. Chcete-li si objednat naše služby a nechat si naši práci zdarma nacenit, kontaktujte nás. Těšíme se na spolupráci!

   

 

Kontakt

Karel Fulín

Kouty 18, 25789 Heřmaničky - mapa

tel.: 317 814 346
fax: 317 814 358
mobil: 603 868 338

e-mail: fulinkarel@seznam.cz

Jméno:

Telefon:

E-mail:
Dotaz:

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies